Pebble Akıllı Saatler İçin 5 Uygulama Önerisi

En çok satılan akıllı saatlerden Pebble Time’ın en çok dikkat çeken 5 uygulamasını sizler için derledik…

Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden Pebble, tasarımı ve kullanım kolaylığı kadar uygulamaları ve arayüzleri ile de dikkat çekiyor.

Renkli e-ink ekranı sayesinde arka planı değiştirilebilen Pebble Time’ın bilindiği gibi 1 haftalık batarya ömrünü yiyen uygulamalar kullanıcıların bu ürünü tercih etmesindeki en büyük etkenlerden. Tasarımları da oldukça şık görülen ürünün 150 farklı uygulama ve yaklaşık 400 arayüzü bulunuyor. Kullanıcılarına kullanım kolaylığı ve eğlenceyi vaadeden Pebble akıllı saatlerinde sizler için en başarılı 5 uygulamayı seçtik.

5- Pebble Health

pebble-health-tracking-1457487944-CR9s-column-width-inline

Pebble akıllı saatin en bilinen uygulaması sağlık üzerine. Bu uygulamada etkinlik izlemenin yanı sıra saatin farklı özelliklerini de görebilmeniz mümkün olacak. Pebble Health uygulaması ile attığınız adımları, uyku sürelerinizi, haftalık olarak ekrana dökmeniz mümkün oluyor.

4- TripAdvisor

pebble-apps-pebble-time-1435230561-YucB-column-width-inline

Pebble Time için 8-bit renkli bu uygulamada restaurantlar, barlar ve benzeri mekanlara ulaşabiliyorsunuz. Kullanıcı yorumlarına bağlı tavsiyeler ve navigasyonlu yönlendirme sayesinde Pebble Time’ın öne çıkan uygulamaları arasında TripAdvisor da yer alıyor.

3-Uber

best-pebble-app-uber-1443102844-SFy9-column-width-inline

Pebble Time’ın renkli ekranlı uygulamalarından Uber, akıllı saatinizin orta butonuna basarak çalıştırdığınız uygulama ile akıllı telefon entegrasyonu yapmanız mümkün. Daha sonra uygulama ile taksi çağırıp rota belirlemek gibi pratik işlemleri telefona ihtiyaç duymadan yapabilmeniz mümkün…

2- Evernote

evernote-1417524263-WDwj-column-width-inline

Pebble Time’ın en başarılı not tutma ve derleme uygulaması olan Evernote hatırlatıcı özelliği ile de büyük yardımcı olabiliyor. Yapılacaklar listesini ekranda check list şeklinde sıralayabilen uygulama içinde alınmış notlarda kelime araması bile mevcut.

1- Awear

awear-pebble-app-1443109252-KnkC-column-width-inline

Pebble Time’dai en pratik ve basitleştirilmiş akıllı saatler arasında mesajlaşma uygulaması. Google Calendar ile entegrasyonu sayesinde kısa kısa yazışmalar yapabilmeniz mümkün. Ayrıca maillerinizi okuyup yeni gelen mailler konusunda sizi uyarabiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

5 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.