Android Wear için Pokemon GO Uygulaması PokeDetector

Android Wear’lı akıllı saat kullanıcısı olup Pokemon GO’nun da müptelası olan oyunculara müjdeli bir haberimiz var. PokeDetector uygulaması imdadınıza yetişti.

Artırılmış gerçekliğin en verimli bir şekilde kullanıldığı oyun olan Pokemon GO mobil dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken kullanıcıların sürekli akıllı telefonlarına bağımlı olmaları sinirleri de aynı oradan artırıyor. Geliştiriciler ise bu duruma müdahelede gecikmeden cevap veriyor. Android Wear cephesindeki cevabın ismi ise PokeDetector.

Bunu da Oku : Pokemon GO Plus Akıllı Bileklik Satışa Çıkıyor

Pokomen GO geliştiricisi Niantic‘in Apple’ın 7 Eylül’de yapmış olduğu etkinlikte Apple Watch için Pokemon GO‘yu duyurmuştu. Android Wear cephesi için herhangi bir açıklama yapmayan Niantic, oyun için duyurduğu akıllı bileklik olan Pokemon GO Plus‘ıda geciktirince iş Android Wear geliştiricilerine düştü ve girişimci geliştiriciler PokeDetector isimli Android Wear uygulamasını yayınladı.

PokeDetector uygulaması ile birlikte Androdi Wear kullanıcıları akıllı telefonlarına bakmadan etrafta Pokemon ve PokeStop noktası var ise saatlerine bildirim alabiliyor. Yine Pokemon GO oyunu için yönlendirme yapılmasına da imkan veren PokeDecetor uygulaması oyun için neredeyse tüm işlemleri yapabiliyor.

Android Wear’lı akıllı saatler için Google PlayStore’da yer almayan uygulamaya kendi sitesi üzerinden APK indirerek ulaşabilmek mümkün. Buradan siteye devam ederek PokeDetector uygulamasını indirebilir ve Pokemon GO oyununu bileğinizden oynayabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.