Apple Çalışanları Moda Dersi Alıyor!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch için Apple Store çalışanlarına moda dersi verdiği iddia edildi. Moda dersinin sebebi ise müşteriler için en iyi Apple Watch’ı bulabilmek.

Apple‘ın akıllı saati Apple Watch‘ı bir teknoloji ürünü olması ile birlikte bir moda ürünün olarak da isimlendirdiğini biliyoruz. Bu yüzden Apple Watch için moda odaklı çalışmalar yürüten Apple, Apple Store çalışanlarını da bu ürüne teknolojik bir ürün olarak bakmalarının yanında moda ürünü olarak da bakmalarını sağlayacağı ve bunun için çalışmalara başladığı iddia edildi.

Bunu da Oku : Apple Watch’ın Gizli Fitness Laboratuvarı!

Ortaya atılan iddiaya göre Apple, mağaza çalışanlarına moda dersi vermeye başladı. Bu dersi alan çalışanlar bu sayede, gelen müşterilerin kıyafetleri ve yaşam tarzlarını değerlendirerek müşterilere en iyi Apple Watch modelini bulmaya çalışacak.

Henüz Apple cephesinden bu iddia için bir haber gelmese de Apple Watch‘ın 3 farklı modeli, 2 farklı boyut seçeneği ve 30 dan farklı kayış seçeneği gelen haberi doğrular nitelikte. Bakalım önümüzdeki günlerde Apple’ın fitness laboratuvarı gibi bu durumda ortaya çıkacakmı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.