Apple 10 Nisan’da 3 Apple Watch Mağazası Açacak!

Apple akıllı saati Apple Watch’ın ön siparişe açılacağı tarih olan 10 Nisan’da akıllı saati için tasarladığı   mağazanın açılışını yapacak. Apple Watch için açılacak mağazaların yerleri ise Londra, Paris ve Tokyo.

Apple‘ın akıllı saati Apple Watch‘ı bir teknoloji ürünü olmasının yanında bir moda ürünü olarak da gördüğünü ve ürünün satış çalışmalarını daha çok moda odağında yaptığını sürekli söylüyoruz. Apple‘da bu söylenenleri doğrular şekilde bir bir adım atıyor.

Şirketin Apple Watch‘ı moda odağında göstermek için attığı son adım ise moda şehirlerinin en bilinen merkezlerinde birer mağaza açacağını duyurmak oldu. Apple’ın yaptığı duyuruya göre Apple Watch‘ın ön sipariş tarihi olan 10 Nisan’da 3 adet Apple Watch’a özel mağaza açılacak. Açılacak bu mağazaların konumları ise Londra’da Selfridges, Paris’te Galeries Lafayette ve Tokyo’da Isetan mağazaları.

Şehirlere baktığımızda Paris, Londra ve Tokyo görüyoruz ki bu şehirler moda denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden. Apple Watch mağazaları için seçilen merkezler ise şehirlerin en bilinen ve hatta dünyaca ünlü mağazalar. Bu yüzden Apple bu mağazalarda yüksek fiyatlı Apple Watch Edition modellerinin satışını yapmayı planlıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.