HTC, RE Vive için Yazılımcılardan Başvuru Toplayacak!

HTC, Valve ortaklığı ile geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü RE Vive’ın geliştirici versiyonu için geliştiricilerden yakında yeni bir duyuru ile başvuru toplayacağını açıkladı.

HTC, MWC 2015 etkinliğinde sürpriz bir şekilde oyun dünyasından tanınan Valve ile HTC RE Vive isimli bir sanal gerçeklik gözlüğü geliştirdiğini duyurmuş, ürün teknik özellikleri ile de oldukça dikkat çekmişti. Yapılan duyuruda ürünün hazır olduğu ve bu yıl içerisinde piyasada olacağı söylenmişti ki HTC‘den geçtiğimiz günlerde gelen bir haber bu durumu doğruladı.

Bunu da Oku : HTC Sanal Gerçeklik Gözlüğü RE Vive’ı Tanıttı!

HTC‘den gelen haber ise ürünün gerçekten hazır olduğunu gösterirken HTC ürünün kısa bir süre içerisinde geliştiricilere dağıtılacağını duyurdu. HTC RE Vive geliştirici versiyonu için önce geliştiricilerden başvuru toplayacak olan HTC, daha sonra ürünleri geliştiricilere yollayacak.

Burada HTC‘nin isteyen geliştiricilere ürünü göndermemesi ve geliştiricilerden başvuru toplamasının sebebi ise ürünün geliştirici versiyonunun sınırlı sayıda ve ücretsiz olması. HTC gelen başvuruları nasıl değerlendirecek ya da geliştiriciler arasında nasıl bir seçim yapacak bir açıklama bulunmuyor ancak başvuru yapan şanslı geliştiricilere HTC RE Vive geliştirici versiyonuna ücretsiz gönderilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.