Apple – Nike İşbirliğinden Yeni Akıllı Saat

Apple’ın işbirliği yaptığı markalarla geliştirdiği ürünleri tanıttığı lansmanında Nike Plus isimli akıllı saat de yer aldı…

Apple’ın gerçekleştirdiği lansman dünya çapında büyük ilgi gördü. iPhone 7 modellerinin yanı sıra çeşitli ürün tanıtımlarının da yer aldığı lansmanda Nike – Apple işbirliğinden doğan Nike Plus akıllı saati de boy gösterdi.

Sporculara yönelik olarak Apple ile yapılan işbirliğinden doğan Nike Plus, spor yaparken kolunuzda bulunan ve sporcuların bir akıllı saatten isteyebileceği herşeyi bünyesinde barındırmasıyla ön plana çıkıyor.

Bunu da Oku: Nike, Bağcıklarını Kendisi Bağlayabilen Modelini Tanıttı!

Teknik olarak Apple Watch Series 2 modeline benzeyen akıllı saatin özellikleri arasında Nike+ Run Club gibi kendi içinde bir sosyal ağ da bulunuyor. Bu ağ üzerinden sporcu diğer Nike Plus kullanıcıları ile sohbet edebilme imkanınız oluyor. Ayrıca Nike + Run Club sayesinde sorularınıza yanıt arayabilir ve uzmanların da sorularınızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.

Nike Plus üretilirken en çok dikkat edilen konulardan birinin de akıllı saatin kayış kısmının olduğu ifade ediliyor. Kayışın floroelastomer malzemeden üretildiği ve kolunuzda yokmuş hissini yaratacak kadar hafif olduğu ifade ediliyor.

GPS‘i bulunan akıllı saatin çok farklı renkleri olmasına rağmen ortak noktalarının Nike‘ın Volt rengi olduğunu belirtelim.

apple-watch-nike-plus-back

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.