Bayram’da Yanınızdan Ayırmamanız Gereken 6 Giyilebilir Ürün

Kurban Bayram’ında aldığınız kalorileri hesaplamak, önemli anları kaçırmamak ve müzik dinlemek için yanınızdan ayırmamanız gereken giyilebilir ürünleri listeledik.

Beklenen Kurban Bayramı nihayet geldi ve bayram yarın itibari ile başlıyor. Bayramlaşmak için büyükbaba ve büyükanneye gitme, teyzenin önüne koyduğu tatlıyı yeme, amcanın zorla yedirdiği şekerler, eve gelen dayıları ağırlama, yemek öğünlerini kaçırma, sonunda yorgunluk ve dinlenme.

Tüm bu güzel durumlar bayram telaşı olsa da yenilen tatlıların kalorilerini tutmak, harcanan enerjiyi takip etmek, ortamdaki her anı yakalamak ve sıkıldığında müzik dinelemek gerekiyor. Biz de sizler için bayramı daha keyifli ve verimli geçirebilmeniz için yanınızda bulunması gereken giyilebilir ürünleri listeledik. Eğer listemizdeki ürün ve ya ürünlere sahipseniz bayramda yanınızdan eksik etmeyin.

1 – Xiaomi Mi Band akıllı bileklik

Bunu da Oku : Xiaomi Mi Band 10 Milyondan Fazla Sattı

Xiaomi Mi Band akıllı bileklik sayesinde bayram koşuşturmacasında hem yaktığınızı kaloriyi ve enerjiyi hem de uygulaması sayesinde aldığınız kalorilere takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yorulduğunuz zamanlarda ufak şekerlemelerde kaliteli bir uyku sunacak olan Mi Band yine bayram telaşında gelen arama ve mesajları size titreşim yaparak görmenizi sağlayacaktır.

Kurban Bayramı süresince Mi Band’ı yanınızda ayırmazsanız şeker durumunuzu kontrol edebilir, arayan soran dostlarınız ile zamanında konuşabilir ve kaliteli uykular ile daha verimli bir bayram geçirebilirsiniz.

2 – Narrative Clip giyilebilir kamera

Bunu da Oku : Narrative Clip 2 Tanıtıldı

narrative clip

Eğer elinizde zamanında temin ettiğiniz bir Narrative Clip kameranız var ise bayram süresince yanınızdan eksik etmeyin. Bayram süresince kıyafetinize tutturun ve uygulaması üzerinden gerekli çekim ayarlarını yaptıktan sonra önemli anların fotoğrafını çektim mi çekmedim mi derdinden kurtulun. Siz bayramın keyfini çıkarırken Narrative Clip gerekli anların fotoğrafını zaten çekecektir.

3 – TomTom Bandit aksiyon kamerası

Bunu da Oku : TomTom Bandit Aksiyon Kamerası Duyuruldu

Aksiyon kameraları her zaman spor gibi etkinlikler de kullanılacak değil. Eğer evde bir adet TomTom Bandit aksiyon kameranız var ise bayram süresince mutlaka yanınıza alın. Kamera ile uğraşıp akrabaları çekelim derdine düşmenize gerek bırakmayan TomTom Bandit‘i bir bandaj yardımı ile kafanıza takın ve bayram günlerinin keyfini çıkarın. Emin olun sizin çekimlerinizden daha güzel görüntüler ortaya çıkacaktır.

4 – Huawei TalkBand N1 akıllı bluetooth kulaklık

Bunu da Oku : Huawei TalkBand N1 Akıllı Kulaklık Tanıtıldı!

huawei talkband n1

Bayram süresince sürekli telefon ile konuşmak biraz sıkıntı olabilir. Bunun yanında bayramda ara ara kafa dinlemek de isteyebilirsiniz. Bu durumların üstesinden gelebilecek tek ürün ise bir akıllı kulaklık. Bayram boyunca Huawei TalkBand N1 akıllı kulaklığınızı yanınızdan ayırmayın hem görüşmeleriniz kulaklık üzerinden yapın hem de sıkıldığınız durumlarda kendi depolamasından istediğiniz müziği kolaylıkla dinleyin. Bu ürünün bonusu ise yaptığınız aktiviteleri de takip edebilecek olmanız.

5 – Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü

Bunu da Oku : Cardboard 4 Yeni Ülkede Satışta!

Olmazya oldu diyelim bayramda boş kaldınız. Hemen yanınıza aldığınız Cardboard sanal gerçeklik gözlüğünü çıkarıp telefonu içine koyuyorsunuz. İster oyun oynayın isterseniz 360 derece video izleyin, o anki boşluğun tadını çıkarıyorsunuz. Yeni misafirler geldiğinde ise hemen bir sonraki boş vakitte kullanmak üzere cebinize koyuyorsunuz.

6 – Huawei Watch akıllı saat

Bunu da Oku : Huawei Watch Tanıtıldı!

Bayram boyunca bayram tebriği için birçok eş dost arayacaktır. Bayram telaşı ile telefonu bir kenarda unutabilirsiniz ancak Huawei Watch akıllı saatiniz kolunuzda ise telaşa gerek yok arayan kişiler size akıllı saatiniz üzerinden de ulaşabilir. Huawei Watch’un dahili mikrofon ve hoparlörü sayesinde ise gelen bu aramaları kolayca açabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Şimdiden Kurban Bayramı’nızı kutlar sevdikleriniz ile beraber keyifli, eğlenceli ve iyi haberler alacağınız bir bayram dileriz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.