Apple Watch Mart Ayında Satışa Sunulacak mı?

Apple’ın merakla beklenen akıllı saati Watch için nihayet kesin bir çıkış tarihi ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre Apple Watch Mart ayında satışa sunulacak.

Teknloji devi Apple, CES 2015 etkinliğinde yer almasa da, CES 2015 ile yatıp kalktığımız şu günlerde gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Bunun sebebi ise aylardır merak edilen Apple Watch ne zaman çıkacak sorusunun cevaplanmış olması.

Daha önce Apple Online ve Perakende Mağazalar Kıdemli Başkan YardımcısıAngela Ahrendts tarafından kısmı olarak ortaya çıkarılan Apple Watch çıkış tarihi, geçtiğimiz günlerde 9to5mac sitesinden gelen bilgilere göre doğrulanmış oldu. Sitenin sağlam olarak belirttiği kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Apple Watch‘ın çıkış tarihi Mart ayı.

Apple Watch Çıkış Tarihi Netleşiyor!

Gelen bilgiler Apple‘ın akıllı saatini Mart ayı içerisinde ABD‘de satışa sunacağı yönündeyken ürünün satışı için şimdiden hazırlıkların başladığını belirtiyor. Bu hazırlıkların ise Şubat ayının ortasında Apple mağazalarında çalışan sınırlı sayıda kişi ile yapılacak eğitimlerin takip edeceği ve ardından da ürünlerin mağazalara gönderileceği söylenenler arasında.

Her zaman olduğu gibi Apple konu üzerine resmi bir açıklama yapmadı. Bakalım ilerleyen günlerde bu haber ile ilgili ne tür söylentilere göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.