Apple Watch Edition Müşterilerine Özel Hizmet!

Apple akıllı saati Apple Watch’ın 10 bin dolardan başlayan Edition modellerinden birini alan müşterilerine özel hizmetler sunacak. İşte, Apple’ın sunacağı o özel hizmetler.

Bilindiği üzere Apple Watch 349 dolarlık bir modele sahip olduğu gibi 17 bin dolarlık bir modele de sahip. İkisi de Apple Watch ancak arada büyük bir fark var. Bu farkı ortaya çıkaran olay ise Apple Watch Edition modelinin altın kasaya sahip olması. Bu sayede Appple Watch Edition modeli 10 ile 17 bin dolar arasında bir etikete sahip.

Sıra önceliği!

Apple’da hem ürününü hem de müşterinin vereceği bu rakamı göz önüne alarak Apple Watch Edition müşterilerine özel bir hizmet sunacak. 9to5mac sitesinin haberine göre Apple Watch Edition alan müşteriler Apple Store’larda kesinlikle sıra beklemeyecek ve yetkililer ilk olarak bu müşteriler ile ilgilenecek. Yani Apple Watch Edition olmayan bir Apple Watch’a sahipseniz ve Apple Store‘da sırada bekliyorsanız her an Apple Watch Edition’lu bir müşteri sizden önce hizmet alabilecek.

1 saatlik özel görüşme!

Sitenin verdiği diğer bilgilere göre Apple Watch Edition müşterilerine verilecek diğer özel hizmet ise hizmet süresinin fazla olması. Normal Apple Watch müşterileri servis elemanları ile 15 dakika görüşebilecekken Apple Watch Edition müşterileri tam 1 saat görüşebilecek. Bu görüşme ise ayrı bir odada olup özel personeller tarafından gerçekleştirilecek.

Özel iletişim!

Apple Watch Edition sahiplerinin alabileceği son özel hizmet ise iki yol boyunca özel bir iletişim hattından istedikleri anda servise ve servis elemanlarına ulaşabilmek. Buradan her an destek alabilecek alan müşteriler aynı zamanda sanal ortamda da videolu olarak kurulum ve kullanım gibi bilgiler alabilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.