Altın Apple Watch’ın Fiyatı Ne Kadar?

Apple Watch’ın altın modelinin fiyatı belirmeye başladı. Altın bir Apple Watch almak isteyenler neredeyse on iPad parası ödeyecekler. İşte, altın Apple Watch’ın fiyatı.

Apple akıllı saati Watch‘ı 9 Eylül‘de tanıttığında ürünün birçok kordon modeli ve farklı kasa tipleri ile geleceğini açıklamıştı. Standart modelin 349 dolardan satılacağı ve bu fiyatın kordon ve kasa tipine göre artacağı açıklanan bilgiler arasındayken 18 ayar altın modelin fiyatı hakkında bir bilgi verilmemişti. Son gelen haberler ise altın Apple Watch‘ın fiyatını ortaya çıkardı.

Fransız Apple blogu iGen tarafından ortaya çıkarılan bilgiler dahilinde 18 ayar altın Apple Watch‘ın fiyatı 4000 dolar ile 5000 dolar arasında olacak. Bu fiyat ise Apple‘ın en son tanıttığı 5K ekrana sahip iMac modelinden neredeyse 2 adet, iPad Air 2 modelinden de yaklaşık 10 adet satın alınmasına eşit gelmekte.

Altın Apple Watch‘ın bu fiyatının tahmini olduğu belirtilirken fiyatın daha da yüksek olabileceği ifade ediliyor. Lüks moda ve saat markalarında benzer ürünleri daha yüksek fiyatlara bulmak mümkün. O yüzden Apple‘ın altın Apple Watch için bu fiyatları açıklaması çok da fazla tepki almayacaktır, en azından lüks kesim için.

Son olarak Apple Watch modellerin 2015 Mart, Nisan ayları içerisinde piyasada olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.