LG Watch Urbane LTE’nin Fiyatı Ne Kadar?

LG yuvarlak ve klasik tasarımlı akıllı saati LG Watch Urbane’nin bağımsız modeli olan LG Watch Urbane LTE’nin fiyatı ortaya çıktı.

LG, MWC 2015 etkinliğinde tanıttığı yuvarlak ve klasik tasarımlı akıllı saati Watch Urbane için bağımsız bir modeli olan LTE yani 4G bağlantılı Watch Urbane LTE modelini de duyurmuştu. LTE modeli bağımsız yapısı ile dikkat çekse de akıllardaki soru Watch Urbane LTE‘nin fiyatı ne olacaktı.

Bunu da Oku : LG Watch Urbane LTE Modeli Ortaya Çıktı!

Beklenen oldu ve nihayet LG Watch Urbane LTE‘nin fiyatı öğrenildi. LG Güney Kore sitesi üzerinden öğrenilen bilgilerde ürünün şaşırtıcı bir şekilde 590 dolarlık bir etikete sahip olacağı yer alıyor. Bununla birlikte ürünün 4G bağlantısını kullanabilmesi ve bağımsız bir şekilde çalışabilmesi için aylık olarak artı 9 dolarlık bir ücrette ödenmesi gerekiyor. Bu arada normal LG Watch Urbane için herhangi bir fiyat bulunmuyor ancak LTE modeine yakın bir fiyat etiketine sahip olacağı tahmin ediliyor.

Akıllı saat pazarında ortalama bir akıllı saatin fiyatı 200 dolara yaklaşırken LG’nin ürününe bu şekilde bir fiyat etiketi yapıştırması ürünün şimdiden kısıtlayabilir. Bunun dışında metal kasalı Apple Watch modeli de 549 ile 599 dolar arasından satışa sunulacak. Bakalım bu yüksek fiyatlar ile akıllı saatler nasıl bir satış grafiği yakalayacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.