Apple Watch İçin Binlerce Uygulama!

Geçtiğimiz hafta Apple’ın akıllı saati Apple Watch’ın bazı modelleri sınırlı bir şekilde satışa sunuldu. Saatin satışa çıkması ile beraber sadece Apple Watch’a özel binlerce uygulama da hizmete sunuldu.

Bütün dünyanın uzunca bir zamandır büyük bir merakla beklediği Apple watch ile artık tanışabiliriz. Apple, takipçilerini uzun bir dönem boyunca akıllı saati Apple iWatch adıyla çıkaracağını düşündürerek ters köşeye yatırdı. İsmi Apple Watch olan akıllı saat geçtiğimiz hafta itibariyle satışa sunuldu.

Cihazın model sayısında bir sınırlama olduğu gibi aynı zamanda sınırlı bir stokla da Apple’ın karşımıza çıktığını görüyoruz. Dünyanın dokuz ayrı bölgesinde geçtiğimiz haftanın sonunda satışa çıkarılan Apple Watch, sınırlı stoğuyla kullanıcıları biraz üzse de Apple takipçilerinin gönlünü almasını her zamanki gibi ihmal etmiyor.

Apple, akıllı saati Apple Watch ile kullanılabilecek binlerce uygulamayı mağazasında aktif hale getirdi. Mağazaya konulan bu uygulamaların her biri, akıllı saate birbirinden daha kullanışlı özellikler katıyor. Böylece cihazların cazibesini biraz daha arttıran firmanın yüksek sipariş rakamları karşısında nasıl bir politika izleyeceği ise daha şimdiden teknoloji severlerin merak konusu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Ali Gençtürk

22 yaşında, Hukuk Fakültesi öğrencisi. Teknolojiye ve özellikle yazılım kısmına hayranlığı ile bilinir. 28 Nisan'dan beri burada yazıyor.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.