Pırlanta Kaplı Apple Watch Ön Siparişte!

Mervis Diamond Importers isimli bir şirket pırlanta kaplı Apple Watch model için ön sipariş açtı. Prılanta kaplı Apple Watch’ın fiyatı ise 30 bin dolar.

Apple akıllı saati Watch’ı henüz piyasaya sürmemiş olsa da üçüncü taraf satıcılar Apple Watch‘ı satmaya başladı bile. Mervis Diamond Importers isimli bir pırlanta şirketi pırlanta kaplı bir Apple Watch’ı ön sipariş ile satışa sunduğunu duyurdu. Firmanın ön siparişe açtığı pırlanta kaplı Apple Watch’ın fiyatı ise 30.150 dolar.

Apple ile aralarında herhangi bir ilişki bulunmayan Mervis Diamond, pırlanta kaplı Apple Watch‘dan 5-10 adet üretecek. Üretilecek Apple Watch‘ların kasası 18 ayar gül rengi altın ile kaplı olacakken akıllı saatlerin kordonu ise bir sırada 8 adet, toplamda 15 karatlık pırlanta kaplı olacak. Müşteriler istedikleri takdirde ise Apple Watch gövdeleri platinyum veya beyaz altın olarak değiştirilebilecek. Ürünün müşterilere ulaşma tarihi ise 1 Haziran 2015.

Pırlanta kaplı Apple Watch‘ı incelemek ve ön sipariş vermek isterseniz buradan detaylara ulaşabilirsiniz. Apple Watch için daha önce de altın kaplı modelinin 5 bin dolarlık bir fiyata sahip olacağı belirtilmişti.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.