Apple Watch için Randevu Sistemi Kalkıyor!

Apple, akıllı saati Apple Watch’u denemek ve test etmek isteyen kullanıcılar için daha önce uyguladığı randevu sistemini bu hafta kaldırıcağını açıkladı.

Apple‘ın, akıllı saat pazarına girmesi ile birlikte bu pazarda bazı taşlar yerinden oynadı ve teknoloji için de bazı kurallar rafa kaldırıldı. Bu rafa kalkan kurallardan biri ise mağazaya gel ürünü kurcala, beğenirsen al yoksa çık git metodu.

Apple, akıllı saatini teknolojiden çok moda odaklı bir ürün olarak pazarladığı için test etmek isteyen kullanıcılara gün ve gün içerisinde de bir zaman dilimini randevu olarak veriyordu. Bunun sebebi ise hem Apple Watch‘u daha iyi tanıtmak hem de potansiyel müşterileri kaçırmamaktı ancak firmadan gelen bir açıklama ile bu prosedürün bu hafta içerisinde kalkacağı ortaya çıktı.

Apple cephesinden unumu eledim, eleğimi astım şeklinde açıklanacak olan bu durum aynı zamanda Apple Watch‘a olan talebinde azaldığının bir göstergesi. Ancak durum ne olursa olsun bu prosedürün kalkması biz kullanıcılar için Apple Watch‘u her zaman gidip kurcalayabileceğimiz ve Apple Store elemanlarından akıllı saat için her zaman bilgi alabileceğimiz anlamına geliyor.

Apple Watch almak ya da kurcalamak isteyenlerden ancak kim randevu alacak diyenlerdenseniz önümüzdeki hafta gönül rahatlığıyla Apple Store’lara doğru yola çıkabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.