Bu Akşam Apple Watch Hakkında Neler Olacak?

Apple’ın her yıl Eylül ayında düzenlediği yeni iPhone etkinliği geldi çattı. Peki, Apple bu etkinlikte akıllı saati Apple Watch hakkında neler gösterecek?

Teknoloji devi Apple‘ın her sene Eylül ayında düzenlediği ve artık yeni iPhone etkinliği olarak adlandırılan etkinliği tarihlerin 9 Eylül’ü göstermesi ile birlikte nihayet geldi. Etkinlik klasik bir şekilde yeni iPhone’a odaklanmış olsa da bu etkilikte Apple diğer ürünlerinin yeni versiyonlarını da tanıtıyor.

Türkiye saati ile akşam 20:00′da başlayacak olan etkinlikte Apple’dan iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone 6C adında 3 yeni iPhone modeli sabırsızlıkla beklenirken, Siri destekli yeni Apple TV, yeni iPad modelleri ve iOS 9‘un tanıtılması da bekleniyor. Bizim merak ettiğimiz konu ise Apple’ın geçtiğimiz yıl bu etkinlikte görücüye çıkardığı akıllı saati Apple Watch. Apple bu etkinlikte akıllı saati hakkında yeni bir şeyler söyleyecek mi?

watchOS 2 gelebilir!

Apple akşam muhakkak Apple Watch hakkında bazı açıklamalar yapacak ancak herhangi bir yenilik söz konusu olacak mı bilinmiyor. Yapılan analizlere göre zaten Apple Watch‘un yeni versiyonunun bu yıl çıkması söz konusu bile değil o yüzden Apple’ın akıllı saatinin yazılımını bu etkinlikte günclleyeceği gelen bilgiler arasında. Yani uzun süredir üzerinde konuştuğumuz watchOS 2 bu akşam ortaya çıkabilir.

Yeni kayış seçenekleri

Apple’ın bu akşam Apple Watch için yapacağı en büyük yeniliğin kayışlarda olacağı belirtiliyor. Gelen tahminlere göre Apple, akıllı saati için deri ve plastik çoğunlukta olmak üzere birçok yeni kayış modeli tanıtacak. Özellikle Apple Watch Sport için yeni renkler ile birlikte yeni kayışların geleceği söyleniyor.

Gizli port açıklanabilir

Apple Watch meraklılarının ve kullananların bildiği üzere akıllı saatin kasasında henüz ne işe yaradığı açıklanmayan gizli bir port bulunuyor. Bu portun hızlı şarj ve yeni aksesuarlar için olduğu tahmin edilse de Apple’ın akşam bu portun sırrını ortaya çıkaracağı tahmin ediliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.