Sony SmartBand 2 Duyuruldu!

Sony, dün yayınladığı bir video ile yeni akıllı bilekliği SmartBand 2’yi duyurdu. Sony SmartBand 2’nin en dikkat çekici özelliği ise nabız ölçeri.

Teknoloji devlerinden Sony geçtiğimiz Haziran ayında Google Play Store üzerinden yanlışlıkla yeni akıllı bilekliği SmartBand 2‘yi göstermiş ve ardından büyük bir sessizliğe bürünmüştü. Firma sessizliğini bozdu ve dün yayınladığı bir video ile yeni akıllı bilekliği SmartBand 2‘yi resmi olarak duyurdu.

Bunu da Oku : Sony SmartBand 2 Ortaya Çıktı!

Her türlü takip yapılır

Akıllı bileklik kategorisinde birçok ürünü bulunan Sony, SmartBand 2 ile bu ailesine bir yenisini daha ekleyerek giyilebilir teknoloji pazarında ürün farklılığını ve çeşitliliğini ortaya koymak istiyor. Bunun en büyük örneği olan SmartBand 2 ise kardeşlerinden farklı olarak nabız ölçer ile birlikte gelecek. Şaşırtıcı bir şekilde üzerinde bir ekran bulundurmayan SmartBand 2 buna rağmen akıllı telefonlardan bildirimleri alabilecek ve kullanıcısına titreşim ve ışıklı uyarılarla haber verecek.

sony smartband 2

Akıllı bilekliğin diğer özellikleri arasında ise aktivite takibi, uyku takibi ve stres takibi yapabilme gibi özellikler yer alırken takip edilen tüm bu bilgiler eş zamanlı olarak Sony Lifelog uygulamasında görüntülenebiliyor. Aynı uygulama üzerinden SmartBand 2‘nin de yönetimini yapabilecekken ürün ile akıllı telefon iletişimi Bluetooth üzerinden sağlanacak.

60 ülke 119 euro

Suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası bulunan Sony SmartBand 2, 1 saatte şarj olurken bu batarya ile 2 gün boyunca ayakta kalabiliyor. IFA 2015’de tekrar görücüye çıkması beklenen SmartBand 2, Eylül ayında 60 ülkede 119 euroluk fiyatı ve siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri ile alıcı bekleyecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.