Apple Watch Series 2 için İlk Reklam Yayınlandı

Apple, 7 Eylül etkinliğinde tanıttığı yeni nesil akıllı saati Apple Watch Series 2 için ilk reklam videosunu yayınladı. İşte, o reklam videosu.

Teknoloji devi Apple bilindiği üzere 7 Eylül akşamı iPhone 7, iPhone 7 Plus ile birlikte yeni nesil akıllı saat serisi Apple Watch Series 2‘yi de tanıtmıştı. Geçtiğimiz günlerde ön sipariş ile satışa çıkan Apple Watch Series 2 için ilk reklam videosu yayınlandı.

Bunu da Gözat : Apple Watch Series 2 Foto Galeri

Apple Watch Series 2‘nin spor özelliklerini ön plana çıkaran reklam videosu yüzme, koşu, bisiklet ve diğer spor dalları için neler yapabileceğini gösterirken akıllı saatin 50 metreye kadar olan suya karşı dayanıklılığı da her saniyede ortaya koyulmuş. Apple’ın klasik bir dakikalık reklam videolarından olan bu reklam videosu ürünün spor özellikleri ile birlikte yeni eklenen GPS özelliği ve çift çekirdekli S2 işlemcisine de yer veriyor.

Yukarıdan yayınlanan ilk Apple Watch Series 2 reklam videosunu izleyebilir ve ürünün neler yapabileceği hakkında özet halinde bir fikir edinebilirsiniz. Buradan devam ederek de Apple Watch Series 2’nin Nike ile işbirliğinden yeni seramik kasasına kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.