Apple Watch Series 2 Ön Siparişe Açıldı

Apple’ın 7 Eylül akşamı tanıttığı yeni akıllı saat serisi Apple Watch Series 2 ön siparişe ile satışa sunuldu. İşte, Apple Watch Series 2’nin fiyatları.

Cupertinolu teknoloji devi Apple, 7 Eylül akşamında yeni akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte akıllı saati Apple Watch’un yeni nesil versiyonu Apple Watch Series 2‘yi de tanıttı. Dün itibari ile ön siparişe açılan ürünler 16 Eylül tarihinde kullanıcılar ile buluşacak.

Bunu da Oku : Apple AirPods Hakkında Her Şey

Apple Watch Series 2 hakkında ufak bir bilgi verecek olursak yeni çift çekirdekli S2 işlemcisi ile Apple Watch’a göre performansta yüzde 50, grafikte ise iki kat daha fazla performans sunan akıllı saat modelleri ekran parlaklığında da iki daha fazla parlaklık sunuyor. Dahili GPS özelliği de bulunan Series 2 akıllı saatler 50 metreye kadar da suya karşı dayanıklı durabiliyor. watchOS 3 ile birlikte gelecek olan Apple Watch Series 2, Nike+ isimli yeni bir modele de sahip. Daha fazla detay için buradan devam edebilirsiniz.

Ürünlerin ön sipariş fiyatları ise Amerika’da Apple Watch Series 2 Sport modeller için 349 dolar, Apple Watch modeller için 549 dolar, seramik kasaya sahip model ise 1249 dolar şeklinde. Apple Watch Series 1 olarak gelen akıllı saat modelleri ise 269 dolar fiyata sahip. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ön sipariş fiyatı ise iPhone 7 için 649 dolar, iPhone 7 Plus için 769 dolar. Ürünlerin teslimat tarihi 16 Eylül olmakla birlikte resmi satış tarihi de yine 16 Eylül.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.