Apple Watch’ın Grafik Arayüzü Yayınlandı!

Apple Watch’ın işletim sistemi Watch OS’un grafik arayüzü Photoshop dosyası olarak indirilmeye sunuldu. Apple Watch’a dair tüm ekranların ve uygulamaların yer aldığı bu Photoshop dosyasının geliştiricilere yardımcı olması bekleniyor.

Apple Watch‘ın tanıtıldığında bekleyenlerini ters köşe yaptığı durumlardan birisi de cihazın işletim sistemiydi. Neredeyse herkes Apple Watch‘ın iOS işletim sisteminin daha ufak bir boyut ile sunulacağını beklerken Apple, Watch OS isimli yeni bir sistem tanıtmıştı.

Tüm dikkatleri üstüne çeken Watch OS geçtiğimiz günlerde ImPekable isimli bir tasarım firması tarafından merak edenleri ve geliştiricileri için grafiksel olarak hazırlandı ve indirilmeye sunuldu. Photoshop dosyası olarak hazırlanan bu çalışmada Apple Watch‘ın grafik arayüzü ve tüm uygulamaların tasarımı yer alıyor.

apple watch grafik arayüz

Yaratıcı firma ImPekable tarafından hazırlanan bu dosya Apple Watch geliştiricilerini hedef alıyor. Firmanın yaptığı açıklama da ise, bu dosyaların Apple Watch piyasaya çıkana kadar geliştiricilerin aşina olması ve şimdiden çalışmaya başlaması için yapıldığı yer alıyor.

Apple Watch grafik arayüzünün yer aldığı bu dosya için ücret talep etmeyen firma herhangi bir sosyal ağ üzerinden paylaşımının yapılması şartı ile dosyayı herkesin indirebileceğini söylüyor. Bunun dışında başka kanallardan dağıtım yapılmamasını isteyen ImPekable, dosyaları hem kendisi hem de Dribble üzerinden indirilmeye sunmuş durumda.

Apple Watch‘ın grafik arayüzünü merak edenlerden veya üzerinde çalışmak isteyenlerdenseniz buradan hemen indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.