Pebble Güncellendi, Emoji, iOS 8 ve Pusulu Desteği Geldi

Popüler akıllı saat Pebble yazılımı güncellendi. Pebble’ın yeni hali saat üzerinde bir pusula sunarken içeriklerde emoji kullanmaya izin veriyor. iOS 8 entegresi ise hazır bekliyor. 

Akıllı saatpazarının ilklerinden biri olan Pebble, yazılımını güncelledi. Pebble yazılımı bu güncelleme ile birlikte 2.5 versiyonuna yükselirken beraberinde beklenen bir çok özelliği de getirdi. Bu özellikler içerisinde emoji desteği, yeni pusula uygulaması ve iOS 8 entegresi yer alıyor.

pebble emoji

Pebble’a 2.5 güncellemesi ile gelen yeni özelliklerden ilki emoji desteği oldu. Bu sayede Pebble üzerinde kullanılan tüm içeriklere gülen surat ya da ağlayan bebek gibi emojiler eklenebilecek.

Pebble için gelen diğer bir yenilik ise pusula oldu. Aslında Pebble hali hazırda bir pusula uygulamasına sahip bu yüzden bu pusula uygulamasının neden geldiği bilinmiyor. Yeni pusula için gelen tahminler ise Pebble’ın geliştiriciler için açık uygulamalar sunacağı şeklinde ve bu pusulu uygulaması da bunların ilki olduğu düşünülüyor.

pebble pusula

Akıllı saat için gelen son özellik ise iOS 8 desteği oldu. Bu sayede iOS 8 yüklü cihazlar ile entegre bir şekilde çalışabilecek olan Pebble, iOS 8 cihazlara gelen arama veya mesaj gibi bildirimleri kendisi üzerinden kullanıcıya yansıtabilecek.

pebble ios 8

Eğer bir Pebble akıllı saate sahipseniz Android ya da iOS cihazınız üzerinden saatinizi güncelleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için ise Pebble bloguna bakabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.