Apple Watch’un Yeni Uygulaması Daha İyi İnsan Yapacak

WatchOS 3 ile birlikte gelmesi beklenen uygulama sayesinde günlük stres yönetiminizi doğru biçimlendirip daha sakin olmayı öğreneceksiniz. 

Apple Watch‘un watchOS 3 yazılımı yeni Apple Watch ile birlikte gelecek ancak resmi tarihler açıklanmadan önce bu akıllı saatte sizi daha iyi bir insan yapabilmek için sürpriz bir uygulama olacak.

Breathe uygulması ile gün içerisinde çok sinirli olduğumuz ya da sabırlı davranmamız gerektiği anlar için düşünülmüş olan Breathe uygulaması ile nefes almayı öğreneceğiz. Yeni sağlık uygulaması olarak geliştirilen uygulamanın amacı nefes alma tekniklerini ve bununla birlikte sağlık ölçümleri yapabilmesi olarak değerlendiriliyor.

Bunu da Oku: Apple Watch Uygulamaları iPhone’suz Çalışacak!

Tansiyonunuzdan uyku düzeninize kadar bir çok konuda büyük etken olan nefes alışverişleriniz bu uygulama ile hem düzene girecek ve size sık sık nefes almanın gerekliliğini aşılamaya çalışacak. Uygulamayı başlattığınız anda zihninizi sakinleştirmek için telkinlerde bulunan uygulama bunun gibi bir çok telkinle de nefes alıp vermenizin önemini size duyurmaya çalışacak.

Apple-Watch-Breathe

Apple‘ın fitness teknolojileri uzmanı Jay Blahnik uygulamanın çok önemli bir gelişme olduğunu belirterek günde 1 dakikalık doğru nefes alış-verişin bile stres yönetiminizde size ne kadar yararlı olduğunu anlatıyor.

Beklentilere göre ise Apple Watch‘un bir sonraki güncellemesi sonbahar aylarında olacak bu watchOS 3‘ün hayata geçmesinin ardından Breathe uygulaması telefonlara indirilebilecek. Uygulamanın Apple Watch 2‘nin içinde direkt olarak yer almasının yanında sonradan indirilebilir olması da bekleniyor. Bu arada uygulama ücretsiz olacak…

dont-even-worry-about-remembering-to-breathe----apples-got-you

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.