Atasay Giyilebilir Teknoloji Ürünü Mücevherleri Satışa Sundu

Akıllı ürün teknolojisi Atasay’ın geliştirdiği ürünlerle resmen Türkiye’de üretilmeye başlandı. Ünlü firma giyilebilir teknoloji ürünü mücevheratları satışa çıkarttı.

Takı tasarımlarıyla 75 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Atasay ürün gamına giyilebilir teknoloji ürünleri meraklıları ile mücevher merakı olanları buluşturacak yeni ürünler ekledi. Atasay, mücevherat ürünlerine yerleştirdiği giyilebilir teknoloji sistemi ile Türkiye‘de bir ilki gerçekleştiriyor.

İlk olarak Mart ayında düzenlenen İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı‘nda tanıttığı akıllı kolye ucu ve bileklikleri ile müşterilerinin karşısına çıkmıştı. Ürünlerin genel lansmanı ise geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilerek kamuoyu ile paylaşıldı.

Bunu da Oku: Sanal Gerçeklik Film Oldu! Türkiye’de de çıkacak…

Kolye, bileklik ve yüzük tasarımları ile Smart Jewelry ve Smart Business isimleri verilen serilerle müşterilerin beğenisine sunuldu. Smart Jewelry ile kadınlara, Smart Business ile erkeklere yönelik ürünler tasarlayan Atasay kolye, bileklik, yüzük, kol düğmesi gibi ürünler ön plana çıkıyor.

1464612294_atasay_smart_jewelry_1253usd

Ürünlerin özelliklerinden bahsetmek gerekirse kadınlar için geliştirilen Smart Jewelry‘de kişiye özel mesaj alma, video, resim barındırma gibi özellikler bulunurken erkekler için olan ürünlerde özel kartvizit bilgileri, basılı kartvizit taşıma zorunluğunu ortadan kaldıran özellikler yer aldığı ifade ediliyor.

Yapılan açıklamada Atasay’ın bu şekilde öncülük ettiği mücevherattaki giyilebilir teknoloji unsurlarının artarak devam edeceği belirtiliyor.

ATASAY_SMART_JEWELRY_1167USD

Ürünlerin fiyatlandırması da yapılmış durumda. Atasay Smart Jewelry‘e sahip olmak isteyenler 2195 TL ile 3545 TL arasında değişen farklı ürünlere ulaşabiliyor. Erkekler için olan Smart Business ürünlerinin fiyatları ise 2765 TL ile 3875 TL arasında değişen farklı ürünler yer alıyor.

DGIFTYZ05447-1864377-1

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.