Omate Akıllı Yüzüğü Ungaro Ring’i Duyurdu!

Giyilebilir teknoloji alanında birçok ürünü bulunan Omate bu alana bir de akıllı yüzük ekledi. Omate Ungora Ring isimli bu akıllı yüzük Fransız dokunuşu ile geliyor.

Genellikle kadınlara yönelik giyilebilir teknoloji ürünleri ile bilinen Omate firması pazarda akıllı saatleri ile yol alırken firmadan akıllı yüzük duyurusu geldi. Ünlü Fransız moda markası Emanuel Ungora işbirliği ile geliştirilen bu akıllı yüzük Omate Ungora Ring isminde.

Kadınlara yönelik bir giyilebilir teknoloji ürünü olan Omate Ungora Ring temelinde şık tasarıma sahip bir yüzük. Onu akıllı yapan ise içerisinde bulundurduğu Bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonlara gelen bildirimleri titreşim ile kullanıcısına bildirmesi. Bu bildirimler ise hem uygulamalara hem de kişilere özel olarak mobil uygulamaları üzerinden ayarlanabilirken titreşim farklılıkları da yapılabiliyor.

Su geçirip geçirmeme özelliği bilinmeyen Ungora Ring‘in altın ve gümüş olarak 2 farklı yapısı bulunurken yüzüğün üzerine safir ve yakut gibi değerli madelerin eklenmesi de yapılabiliyor. Bu özelliklerle birlikte 500 dolar ile 2000 dolar arasında değişen fiyat etiketine sahip olan Ungora Ring 5 güne kadar da batarya ömrü sunuyor.

Kasım ayında iOS uygulaması ile birlikte satışa sunulacak olan Omate Ungora Ring, 2016 yılının ilk aylarında da Android uygulamasına kavuşacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.