Sevdiğinizin Kalp Atışını Size Hissettiren Akıllı Yüzük Satışta

Sevdiğinizin kalp atışını size hissettiren akıllı yüzük The Touch HB Ring satışa çıkmaya başladı. Sevdiği ile kalbi anda çarpan sevgililer bu ürüne bayılacak…

Giyilebilir teknoloji ürünleri ailesi her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Firmalar artık var olan ürünlere farklı özellikle ve uygulamalar ekleyerek kullanıcıların beğenisini sunmaya çoktan başladı. Sevdiğinizin kalp atışını size hissettiren bir akıllı yüzük uzun süren çalışmaların ardından piyasaya sürüldü.

Yaklaşık 2,5 yıldır geliştirme aşamasında olan The Touch firmasının ürünü HB Ring, sevdiklerine hoş sürpriz yapmayı düşünenler için tasarlanmış. Bluetooth teknolojisi ile çalışan yüzüğün en büyük numarası ise sevdiğinizin kalp atışının birebir ritmini size yansıtması.

Yüzük parmağınızdayken yüzüğe dokunduğunuz anda sevdiğiniz kişinin parmağındaki yüzük ile temas kuruluyor. Özel sensörleri sayesinde karşıdaki kişinin kalp atış hızını ölçen The Touch HB Ring, aynı hızla bu bilgileri kendi parmağınızdaki yüzüğe aktarıyor. Bildirim alındıktan sonra ise sevdiğinizin kalp atışı yüzüğün üzerinde ışıklar yanıp sönerek gözlemlenebilecek.

Bunu da Oku: Hayatınıza Yön Verecek Akıllı Yüzük Geliyor…

Şimdiye kadar yapılmamış bir deneyim olan bu ürünler Ağustos ayı içerisinde satışa çıktı bile… İki farklı özellikli model olarak çıkartılan The Touch HB Ring‘in yüzeyinde safir kristal kaplama bulunuyor. Su geçirmezlik ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan bu akıllı yüzük ön sipariş ile satın alınabiliyor.

Gelelim bu deneyimi yapmak için gerekli olan fiyata. Şık bir tasarıma sahip The Touch HB Ring‘in standart olan modelinin fiyatı 599 dolar değerinde. Eğer 18k altın kaplama olan modeli istiyorsanız ise 2990 dolar ücreti cebinizden çıkartacaksınız.

Ön siparişi açık olan ürünlerden 18k olanı Kasım 2016’da sipariş gönderimi şartıyla 50 adetle sınırlandırıldı. Klasik paslanmaz çelik modelinin teslimatının ise en geç bu yılın sonunda gerçekleştirilebileceği belirtiliyor.

heart-beat-ring-hb-thetouch-fb__700-png

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.