Basis Peak’e Titanyum Modeli Eklendi!

Intel’in sahibi olduğu Basis markası Peak isimli akıllı saati için yeni bir kasa tipi olarak Titanyum modelini satışa sundu. İşte, Basis Peak Titanyum modeli ve detayları.

Intel‘in geçtiğimiz sene satın aldığı giyilebilir teknoloji markası Basis, adından bir Samsung ya da Pebble kadar söz ettiremese de Peak isimli akıllı saati oldukça şık ve sade bir tasarıma sahip. Intel’inde bu yüzden yavaş yavaş ivmelendirmek istediği Basis Peak geçtiğimiz günlerde yeni bir modele daha kavuştu. Basis Peak Titanium Edition olarak duyurulan yeni model Titanyum bir kasaya sahip.

Titanyum kasası ve deri kayışları ile dikkat çeken yeni Basis Peak Titanium Edition modeli normal model gibi aktivite ve uyku takibi yapabiliyor. Bunun yanında 24 saat nabız ölçebilen bir teknolojiye sahip olan Basis Peak Titanyum, takip ettiği ve tuttuğu tüm bu bilgileri Apple Health ve Google Fit ile de paylaşabiliyor. Basis Peak Titanyum modelini böylece hem iOS hem de Android cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanmak mümkün.

Basis Peak Titanyum modeli için eklenen diğer yeni özellikler arasında ise kronometre ve yapılan egzersizleri diğer arkadaşlar ile konum bazlı paylaşma seçeneği yer alıyor. Titanyum kasası sayesinde hem şık hem de hafif bir hale gelen Basis Peak Titanyum önümüzdeki günlerde Amerika’da 299 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Farklı kayış seçeneklerinin fiyatları ise 49 dolar.

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.