Beddit, Apple Watch Desteği ile Satışa Çıktı!

Indiegogo projesi olarak karşımıza çıkan uyku takip ürünü Beddit, Apple Watch desteği ile birlikte satışa sunuldu.

Yaklaşık 3 ay önce bir Indiegogo projesi olan uyku takip cihazı Beddit, fonlama servisi üzerinden 80 bin dolar için yola çıkarak 500 bin dolarlık bir bağış toplamıştı. Şimdi ise satışa sunulan Beddit, Apple Watch desteği ile birlikte sağlıklı yaşam koçu olmak istiyor.

Beddit, kullanıcısının cihazı yatağına yerleştirmesi ile çalışmaya başlıyor ve kullanıcısının uyku kalitesini, nabzını ve nefes seviyesini ölçebiliyor. Uyku kalitesi içerisinde yatakta hareket etme, ses çıkarma ve horlama gibi durumları takip edebilen Beddit, nabız ve nefes alışverişini de kontrol ederek kullanıcıya sabah kalktığında uyku düzeni ve sağlığı hakkında bir skor sunuyor.

Apple Watch ile kesintisiz takip!

beddit uyku takibi cihazı apple watch

Beddit bununla birlikte kullanıcıların uyku dışındaki hareketlerini izlemek için de bir Apple watch uygulaması geliştirmiş ve normal hayatta da takipleri akıllı saat üzerinden yapıyor. Aynı şekilde örneğin kullanıcı gece su içmek için uyandığında devreye Apple Watch giriyor ve nabız ve nefes alışverişi buradan takip edilerek uyku ve sağlık takibinde herhangi bir kesinti olmuyor.

Indiegogo‘da 99 dolardan alıcı bulan Beddit uyku takibi cihazı şimdi ise 149 dolarlık bir fiyat ile satışa sunulmuş durumda. Ürünü Beddit sitesi üzerinden ya da Amazon gibi çeşitli perakende sitelerinden bulmak mümkün.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.