Polar Verileini Apple Health ve Google Fit’e Açtı

Aktivite takipçisi üreticilerinden Polar, cihazlarındaki verileri Apple ve Google’ın sağlık uygulamaları ile paylaşacak. Bundan böyle kullanıcılar Polar akıllı saat ve bileklikleri Apple Health ve Google Fit’i kullanabilecek.

Giyilebilir teknoloji ürünlerine en son GPS‘li bir akıllı saat ekleyen Polar bu alandaki çalışmalarını sürdürerek kullanıcılarını memnun etmek için yeni bir özellik duyurdu. Duyurulan özellik ise Polar marka akıllı saat ve akıllı bilekliklerin verilerine Apple‘ın sağlık uygulaması Health ve Google‘ın sağlık uygulaması Fit üzerinden ulaşılmasını sağlayacak.

Polar Yeni GPS’li Aktivite Takipçisini Duyurdu

Bu özellikten yararlanacak ilk ürünler ise en son tanıtılan akıllı saat Polar M400 ve akıllı bileklik Polar Loop. Bu hafta içerisinde Polar Beat‘in Apple Health‘e entegre olacağı belirtilirken gelecek hafta da Polar Flow‘un Google Fit’e entegre olacağı açıklandı. Diğer haftalarda ise kalan tüm Polar ürünleri Apple Health ve Google Fit’e entegre olmuş olacak.

Polar ürünlerinin Apple Health ve Google Fit entegrelerinden sonra kullanıcılar bu uygulamalar üzerinden Polar cihazların yakalamış olduğu, kan basıncı, uyku stresi, yapılan sporlar ve değerleri gibi bilgilere iOS ve Android cihazlar üzerinden rahatça ulaşabilecekler.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.