Microsoft HoloLens’in Fiyatı Açıklandı!

Microsoft dün gerçekleştirdiği etkinlikte artırılmış gerçeklik başlığı HoloLens ile oldukça etkileyici bir sunum yaptı ve ürünün fiyatını açıkladı.

Teknoloji devi Microsoft dün gerçekleştirdiği etkinlikte akıllı bilekliği Microsoft Band ile birlikte sürpriz bir şekilde artırılmış gerçeklik başlığı HoloLens hakkında da bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgiler ile beraber HoloLens ile canlı bir demo gösteren Microsoft yaptığı sunum ile izleyenleri etkilemeyi başardı.

Bunu da Oku : Yeni Microsoft Band ve Detayları!

Microsoft HoloLens fiyatı ve çıkış tarihi!

Sunum sonunda Microsoft HoloLens‘in çıkış tarihi ve fiyatı açıklanırken ürünün ne zaman son kullanıcıya ulaşacağı açıklanmadı. Açıklanan çıkış tarihi ise Microsoft geliştiricileri için olup 2016 yılının ilk çeyreği işaret edildi. Ürünün geliştiriciler için açıklanan fiyatı ise 3000 dolar oldu.

hololens 1

Microsoft‘un bu açıklamasının ardından ürünün fiyatı için yüksek mi değil mi tartışılması yapılsa da firmanın bu üründe kurumsal yapıları hedef aldığı son kullanıcıyı geri planda bıraktığı zaten biliniyor. O yüzden fiyatın yüksek olup olmadığını söylemek şuan için yanlış olacaktır.

Ayrıca yukarıdaki videodan dün gerçekleştirilen Microsoft HoloLens etkinliğini izleyebilir ve HoloLens’in neler yapabildiğini görebilirsiniz. Buradan da ürünün fiyatını tekrar yorumlayibilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.