Bizi Apple Watch 2’de Hangi Yeni Özellikler Bekliyor

Apple Watch için yeni özellikler konuşulmaya devam ediyor. Son olarak ekran tercihinin mikro LED olacağı bilgisi sızdırıldı! Peki yeni Apple Watch’da neler bekleniyor?

Yaklaşık 2 milyon adet satış rakamına ulaştığı tahmin edilen Apple Watch’un yeni modeli sabırsızlıkla beklenmeye devam ediliyor. Apple Watch 2 ile ilgili bir dedikodu daha teknoloji forumlarında konuşulmaya başlandı.

WWDC 2016‘da yeni Apple Watch‘u bekleyenler watchOS‘un tanıtılması bazı kesimleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Yaklaşık 1 senedir yeni model bekleyen kullanıcılar, yeni gelecek ürünle ilgili dedikodular heyecanlanmaya devam ediyor. Bu kez ortaya çıkan dedikoduda Apple Watch 2‘nin mikro LED ekran ile karşımıza çıkacağı yönünde.

Bunu da Oku: Apple Watch 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Yakın zamanda kameralı olacağı ve FaceTime uyumlu olacağı ortaya çıkan Apple Watch 2‘nin ayrıca dokunmadan ödeme sistemleri konusunda da daha yaratıcı olmaları tahmin ediliyor.

Apple Watch‘un yeni modelinde ayrıca iPhone‘a hiç bağımlı olmadan kullanılabileceği belirtilen yeni özellikler arasında…

Ürünün tanıtılacağı veya piyasaya çıkacağı tarihle ilgili kesin bir bilgi halen bulunmuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.