Samsung Sanal Gerçeklik Tırı Anadolu’ya Çıkıyor

Sanal gerçeklik deneyimini Türkiye’ye aşılamaya kararlı olan Samsung, özel dizayn edilen sanal gerçeklik tırını İstanbul’un ardından Anadolu yollarına çıkartmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da Kanyon Alışveriş Merkezi önünde ilk kez görücüye çıkan sanal gerçeklik tırında Samsung sayesinde bir çok kişi bu deneyimi ilk kez yaşama şansı buldu. Orjinali Los Angeles şehrinde bulunan Six Flags Magic Mountain lunapark treninin bir benzerinin sergilendiği sanal gerçeklik tırında 15 binden fazla insanın kullanımına sunulduğu belirtiliyor.

Bunu da Oku: Samsung Gear VR için Kontrolcü Yolda!

Görülen ilgiden memnun olan Samsung yetkilileri Anadolu şehirlerine giderek sanal gerçekliği Türkiye’nin dört bir yanında tanıtmanın hayalini kuruyor.

Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Erdem konuyla ilgili yaptığı açıklamada ilgiden oldukça memnun olduklarını belirtirken Anadolu’da da bu deneyimi yaşatmak istediklerini kaydetti.

Öte yandan sanal gerçekliğin haricinde Samsung Galaxy 7‘nin büyüleyici dünyasının da bu tırda kullanıcıların beğenisine sunulduğu belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.