Apple Watch’a Kamera Özelliği Sağlayan Akıllı Kayış

Apple Watch için düşünülen bu kayış sayesinde kameralı bir akıllı saatiniz olabilir. Ürün oldukça ilgi göreceğe benziyor…

Akıllı saatlerin artık modüler şekilde kayışlara ek olarak getirilen özellikler ile yetenek kazandığını biliyoruz. Apple Watch 2‘nin piyasaya çıkmasından sonra bu tip ürünlerin artacağı düşünülüyordu ve öyle de oldu. Yeni çıkan bir Apple Watch 2 kayışı ile Apple Watch‘unuz kameralı hale gelebiliyor.

CMRA adlı kayış, üzerindeki iki adet kamera sayesinde Apple Watch 2‘nin kameralı olmasını sağlıyor. 2 megapiksellik selfie kamerasının yanı sıra 8 megapiksellik ana kamera sayesinde Apple Watch ile fotoğraf çekebilmeniz artık mümkün olacak.

Bunu da Oku: Apple Watch 2’yi Parçaladılar!

Fotoğraf çekmenin yanı sıra kameralar sayesinde video çekimi de yapabileceğinizi ve ayrıca Apple Watch aracılığı ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirilebildiğini de söylemeden geçmeyelim. Bu özellikler akıllı saatin teknoloji ürünleri pazarındaki payını arttırabilecek bir hamle olarak görülüyor.

screenshot_2

CMRA adlı ürünün kutusunda Apple Watch‘u ve kayışı şarj edebilen şarj cihazının da bulunduğu ifade edilirken ürünün ön siparişe açıldığını da söyleyelim. Ürünün fiyatı 149 dolardan açılacak ve daha sonra fiyatının 249 dolara kadar çıkacağı ifade ediliyor.

8 GB dahili hafızası bulunan bu kayış, Apple Watch 2‘yi kameralı bir akıllı saat formuna sokarak önemli bir hamle yapmış oldu. Firma daha önce de Glide isimli mesajlaşma uygulaması sayesinde adını duyurmuştu.

screenshot_1

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.