Blocks Modüler Akıllı Saat Fon Toplamaya Başlıyor!

Modüler akıllı saat projesi Blocks kısa süre içerisinde satışta olmak için önümüzdeki hafta KickStarter üzerinden fon toplamaya başlayacak. Duyurusu ise Thunderclap üzerinden yapılmaya başlandı.

İlk olarak geçtiğimiz sene Intel giyilebilir teknoloji yarışması ile karşımıza çıkan, çıkar tak yenisini ekle modüler akıllı saat projesi Blocks Ağustos ortasında yakın zamanda fon toplamaya başlayacağını ve ardından akıllı saatlerin ve parçalarının satışa sunulacağını belirtmişti. Beklenen oldu ve Blocks, akıllı saatlerin 13 Ekim‘de KickStarter üzerinden fon toplamaya başlayacağını duyurdu.

Bunu da Oku : Blocks Akıllı Saatten Yeni Bilgiler Var!

Dün itibari ile sosyal medya duyuru platformu olan Thunderclap üzerinden bir kampanya başlatarak KickStarter’da fon toplayacağını duyuran Blocks, platform üzerinde şuan 350 bine yakın kişiye ulaşmış durumda. Paylaşılan duyuru mesajı ise #choseBLOCKS etiketi ile “Gezegenin en yenilikçi teknolojisi. Devrime katılın. ” şeklinde ve Blocks akıllı saat için geri sayım sitesine yönlendiren bir linke sahip.

Blocks akıllı saatlerin KickStarter üzerinden ne kadarlık bir fon isteği ile gireceği ve akıllı saatlerin ne kadarlık bir fiyattan açılış yapacağı hakkında henüz bilgi yok. Siz de Blocks akıllı saatin takipçilerindenseniz 13 Ekim‘i not alabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.