Blcoks Akıllı Saat 1.6 Milyon Dolar Topladı!

Modüler akıllı saat Blocks 250 bin dolar hedef ile fon toplamaya başladığı Kickstarter’da 1.6 milyon dolarlık bir fon elde etti.

13 Ekim’de Kickstarter üzerinden 250 bin dolarlık hedef ile fon toplamaya başlayan modüler akıllı saat Blocks, 38 günlük fon süresi içerisinde 5 binden fazla destekçi ile 1.6 milyon dolardan fazla gelir elde etti.

Bunu da Oku : Blocks, Kickstarter’da Amacına Ulaştı!

Net rakamlar ile 5.063 destekçi ile birlikte toplamda 1.613.874 dolar fon toplayan Blocks, Kickstarter üzerindeki en iyi 15 teknoloji ürünü listesindeki yerini de aldı. Aynı zamanda bu fon ile birlikte Avrupa’da da ilk 3 içine giren Blocks, takipçileri için yeni kayış ve sensörler de duyurdu.

Blocks’un akıllı saatleri için duyurduğu modüller içerisinde ise AT&T ile geliştirilen hücresel bağlantı özelliğine sahip bir modül, akıllı saatlerin kullanımında ve giyilebilir ödemeler için kullanılabilecke bir parmak izi modülü ve kullanıcısının nabzını ölçebilecek bir nabız ölçer modülü yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde yeni duyurular ile karşımıza çıkacağını belirten Blocks ekibi, akıllı saati kendi siteleri üzerinden fonlamaya katılamayanlar için ön siparişe sunuş durumda. Ön sipariş fiyatı 295 dolar olan Blocks akıllı saatlerin teslim tarihi ise Haziran 2016 olacak belirtilmiş. Fonlama içerisinden Blocks alan kullanıcılara teslim tarihi ise Mayıs 2016.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.