Çanta, Cüzdan, Anahtarlık Artık Kaybedilmeyecek

Kimse eşyasını kaybetmek istemez. Teknolojinin yardımı ile artık kaybetme huyunuzu yok edebilmeniz mümkün olacak.

Kaybetmekten hiç hoşlanmayacağınız bazı ürünleri kaybetmemeyi ya da kedi köpek veya çocuğunuzun konumu gibi nerede olduğunu takip edebileceğiniz bir ürüne ne dersiniz? Yeni çıkan bu ürün sayesinde adından da anlayacağınız gibi yapıştırarak monte ettiğinizi ürünü elinizle koymuş gibi bulabilec eğinizi belirtiyor.

StickNFind adlı bu ürün farklı amaçlarla hizmet edebiliyor. Çanta, bavul gibi kaybetmek istemediğiniz bir eşyanıza veya kaybetmek istemediğiniz bir eşyanızın yerini öğrenebilmek için yanına iliştirebileceğiniz StickNFind şimjdiden büyük ilgi çekmiş durumda.

Bunu da Oku: Akıllı Şemsiye ile Şemsiye Kaybetme Derdine son

StickNFind takip edebilmenin yanı sıra belirlediğiniz alanın dışına çıktığında da sizi uyarması büyük bir kolaylık olarak belirtiliyor. Dilerseniz ürününüzün yanına iliştirdiğiniz StickNFind plakası belirlediğiniz alandan çıktığı anda uyarı alabiliyorsunuz.

amazing.app.icon

Ürünün Bluetooth 4.0 ile çalıştığını ve menzilinin ise şimdilik 100 feet gibi kısa bir mesafe olduğunu hatırlatalım. Ürünü çıkartan Konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve ürünün şimdilik kısa mesafeli aramalar için uygun olduğunu belirtelim.

Ürünü kullanabileceğiniz yerler arasında anahtarlık, çanta, bavul, kedi köpek gibi gezen evcil hayvanlar bulunurken ürünün sitesinden detaylı bilgileri inceleyebilir ve ürün ile ilgili Youtube, facebook, twitter, pinterest ve Instagram hesaplarını göz gezdirebilirsiniz…

tech.specs.icon

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.