Conan O’Brien’dan Apple Watch Reklamı!

http://www.dailymotion.com/video/x2k4y7e

Amerika’nın en ünlü talk show sunucularından Conan O’Brien Apple Watch’ın yüksek fiyatı ile dalga geçen bir reklam filmi hazırladı. İşte, Conan’ın eğlenceli Apple Watch reklamı.

Apple Watch duyurulduğu günden bugüne ürünün tek beğenilmeyen özelliği var ise o da fiyatı. Piyasadaki birçok akıllı saatten daha fazla bir etikete sahip olan Apple Watch, meraklıları ile birlikte ünlü Amerikan talk show sunucularından Conan O’Brien‘ın da dikkatini çekmiş olacak ki Conan bu durum için yeni bir reklam hazırlamış.

Conan ve ekibi tarafından hazırlanan bu eğlenceli Apple Watch reklamı, akıllı saatin fiyatı ile dalga geçerek eğer bir iPhone‘a sahipseniz bunu akıllı saat olarak kullanabilirsiniz diyor. Reklamda 259 dolar ve bir iPhone‘u Apple’a göndermeniz durumunda Apple size iPhone‘dan yapılmış ve bizim köstekli saatlere benzer Apple Pocket Watch isimli bir ürün gönderiyor.

Conan‘ın Apple Watch‘ın fiyatına dikkat çekmek için hazırladığı bu reklam videosu tam yerinde olmuş diyebiliriz. Eğlenceli videoyu yukarından izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.