Apple Watch 2’de Kamera Kullanılabilir!

Apple Watch 2’den haberler gelmeye devam ediyor. Gelen haberler arasında ise Apple Watch 2’de bir kamera bulunacağı ve akıllı saatin daha bağımsız bir hale geleceği yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde sizinle Apple‘ın akıllı saati Apple Watch‘un yeni nesli üzerinde çalıştığını ve dedikodulara göre Apple Watch 2 ismindeki bu akıllı saatinde yeni bir ekran ve yeni bir pil teknolojisi üzerinde çalıştığını paylaşmıştık. Apple Watch 2 haberlerinin arkası kesilmedi ve yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Bunu da Oku : Apple Watch 2’den Haber Var!

9to5mac sitesinin verdiği bilgilere göre Apple, yeni akıllı saatin dahili bir kamera kullanabilir. iPhone’larda olduğu gibi Face Time özelliğine sahip olacağı belirtilen bu kameranın aynı zamanda fotoğraf ve videoda çekebileceği söyleniyor. Apple‘ın bu kamera sayesinde akıllı saatini ikinci neslinde daha bağımsız bir hale getireceği ve iPhone olmadan da konuşmalar yapılabilmesini sağlaması bekleniyor.

Apple’ın Apple Watch 2‘de getireceği diğer bir yenilik ise yeni bir kablosuz yonga seti olacak. Sitenin verdiği bilgilere göre Apple Watch 2 bu sayede sadece Bluetooth ile çalışan bir akıllı saat olmaktan çıkıp Wi-Fi‘yi de aktif bir şekilde kullanan ve işlemlerini buradan yapabilen bir akıllı saat olacak. Yine bu da Apple‘ın akıllı saatini daha bağımsız bir akıllı saat yapmak için attığı adımlardan biri olacak.

Pil ömrü iyi!

Tüm kullanıcıların ve Apple severlerin merak ettiği en önemli nokta olan pil ömrü ise verilen bilgilere göre değişmeyecek. Bunun sebebi ise Apple’ın kullanıcılardan aldığı geri dönüşün olumlu olması. Yani söylentilere göre Apple Watch kullanıcıları Apple Watch‘un bataryasından ve pil ömründen memnun.

Apple’dan bu söylentilere karşılık bir cevap gelmese de Apple‘ın hem yeni cihazlar hem de eski cihazların yeni versiyonları üzerinde çalıştığı biliniyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda Apple’dan bu özellikler doğrultusunda bir açıklama gelecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.