Eski HTC Baş Tasarımcısı Fitbit’e Katıldı!

HTC’nin eski baş tasarımcısı ve akıllı telefonlarını tasarlayan adamı olan Jonah Becker giyilebilir teknoloji pazarına katılarak Fitbit’te Endüstriyel Tasarım Bölümü Başkan Yardımcısı oldu. 

HTC One M9 tasarımının arkasındaki adam olarak bilinen ve HTC‘nin Baş Tasarımcısı olan Jonah Becker giyilebilir teknolojiler denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Fitbit’e transfer oldu. Jonah Becker HTC’deki işinden ayrıldıktan 11 gün sonra Fitbit ekibine katılan Becker‘in buradaki unvanı ise Endüstriyel Tasarım Bölümü Başkan Yardımcısı oldu.

Fitbit ile giyilebilir teknolojiler için ürün tasarlayacak ve geliştirecek olan Jonah Becker‘in kısa süre içerisinde yeni ürünler ortaya çıkaracağı ve Fitbit‘in geleceğinde önemli rol oynayacağı ifade ediliyor. Bu ifadenin sebebi ise Becker’ın özgeçmişinin HTC’ye katılmadan önce Adidas, Nike, North Face ve One & Co. gibi ünlü şirketlerle dolu olması.

Jonah Becker‘ın firmaya katılması ile Aktivite İzleme Uzmanı şeklinde yeni bir pozisyon daha açan Fitbit’in yakın gelecekte bu isim ile farklı fikirler ve ürünler geliştireceği ortada duruyor. Geçtiğimiz sene yarım kalan HTC ve Fitbit işbirliği de bu isim ile birlikte tekrar ateşlenebilir. Bakalım yakın zamanda Fitbit cephesinden yeni ve farklı bir ürün haberi duyacakmıyız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.