Jawbone NFC’li Yeni Akıllı Bilekliği UP4’ü Duyurdu!

Jawbone akıllı bilekliklerine bir yenisini daha ekleyerek NFC teknolojisine sahip UP4’ü duyurdu. Jawbone, UP4 ile giyilebilir ödeme sistemini başlatacak. 

Dün yaptığımız haberde sizlere Jawbone’un Amercian Express ile birlikte bir işbirliği yaparak akıllı bileklikleri üzerinden giyilebilir ödeme teknolojisine adım atacağını aktarmış firmadan kısa süre içerisinde NFC teknolojisine sahip yeni bir akıllı bileklik geleceğini de paylaşmıştık. 

Nitekim beklenen çok hızlı bir şekilde oldu ve Jawbone NFC teknolojisine sahip yeni akıllı bilekliği UP4’ü duyurdu. Jawbone UP4 tasarım olarak bir önceki model olan UP3‘e çok benzese de NFC teknolojisi bu ürünü diğerlerinden ayırıyor. Diğer aktivite ve uyku takibi, nabız ölçer ve suya karşı dayanıklılık gibi özellikler ise standart bir şekilde Jawbone UP4 üzerinde yer alıyor.

Jawbone UP4’ün duyurusu ile giyilebilir ödeme sistemi hakkında detay veren firma, sistemin tüm American Express kart sahibi kullanıcılar için hazır olduğunu ve kullanılacak mekan saysının ise bir hayli yüksek olduğunu belirtti.

Önümüzdeki aylardan itibaren 199 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Jawbone UP4 ile giyilebilir ödemeyi kullanmak için iOS ve Android Jawbone UP uygulaması üzerinden American Express kartını entegre etmek gerekiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.