Firmalar 25 Dolar’a Apple Watch Dağıtacak!

Amerikalı firmalar çalışanlarını motive etmek ve daha fazla verim almak için çalışanlarına Apple Watch dağıtacak.

Büyük ve birçok çalışana sahip firmalar her geçen gün çalışanlardan daha fazla yararlanma ve oluşan maliyetleri düşürmeye çalışıyor. Amerikalı firmaların bu durum için bulduğu son çözüm ise akıllı saat Apple Watch oldu.

Bunu da Oku : Apple Watch’un Fiyatı Düştü!

Gelen haberlere göre Amerikalı bazı büyük firmaları çalışanlarından daha fazla yararlanmak, onları daha fazla işe motive etmek, sağlık sorunlarını en aza indirmek ve ofis ortamında daha hareketli olmalarını sağlamak için tüm çalışanlarına ücretsiz bir şekilde Apple’ın akıllı saati Apple Watch verecek.

Firmaların bu yeniliği gerçekleştirerek çalışanlardan daha fazla yararlanacak ve gereksiz oluşan maliyeti azaltacak. Diğer bir husus ise çalışanların daha sağlıklı olması ve sağlık sigortasında da tasarruf sağlayacak. Bu sayede şirketlerin çalışan sayısına göre binlerce doları cebine kalacak.

Apple Watch dağıtma olayı firmaların düşündüğü gibi tasarruf ile sonuçlanır mı bilinmiyor ancak firmaların çalışanlara Apple Watch dağıtmaları için ilk olarak ortaya bir maliyet çıkarıp Apple’a ödeme yapmaları gerekiyor. Apple Watch’ların çalışanlara dağıtılması ise 25 dolar karşılığında olacakken Wall Street Journal, DAVITA ve HealthCare gibi firmalar yakın zamanda bu olaya start verecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.