Apple Watch’un Fiyatı Düştü!

Apple Watch Sport fiyatında 100 dolarlık bir indirim yapıldı. Yapılan indirim ise gelecek ay yeni bir Apple Watch tanıtımı yapılacağı iddiasını güçlendirdi.

Apple’ın 15 Mart tarihinde bir etkinlik yapması ve bu etkinlikte iPad Air 3, iPhone 5se ve yeni Apple Watch ( Apple Watch 2 ya da Apple Watch S )’u tanıtması bekleniyor. Apple’dan resmi bir açıklama gelmemesi ürünlerin tanıtımını muamma haline getirirken Apple Watch‘un durumunu güçlendirecek bir durum yaşandı.

Bunu da Oku : Apple Watch S’mi geliyor!

Teknoloji perakendecilerinden Best Buy, Target ve B&H gibi markalar geçtiğimiz gün itibari ile Apple Watch Sport modellerinde 100 dolarlık bir indirim yaptı. 349 dolarlık fiyatı 249 dolara indirin markalar hem 38mm hem de 42mm modellerinde ve tüm renk seçeneklerine bu indirimi uyguladı.

Markaların ortak bir şekilde Apple Watch Sport modellerinde indirim yapması ise yeni Apple Watch’un yolda olduğu iddiasını güçlendirdi. Perakende mağazalarının altın kuralı da zaten bu, yeni bir ürün gelecekse eski modelde indirim yapılır.

Fiyatları Apple’da indirmiş olsa, mağazalar kendileri de indirim yapmış olsalar her iki sonuçta aynı kapıya çıkıyor. Bu da yeni Apple Watch‘un 15 Mart tarihinde sahnede olma ihtimalini oldukça yükseltiyor. Bakalım bu durum hakkında ilerleyen günlerde ne gibi haberler ve açıklamalar duyacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.