Fitbit Surge’e Yeni Özellikler Geliyor!

Fitbit, aktivite takipçisi akıllı saati Fitbit Surge’e yeni bir güncelleme yayınladığını duyurdu. Fitbit Surge güncelleme ile yeni özelliklere ve daha uzun pil ömrüne kavuştu.

Fitbit’in yaklaşık 1 sene önce süper saat olarak duyurduğu aktivite takipçisi akıllı saati Fitbit Surge için yeni bir güncelleme haberi geldi. Güncelleme akıllı saat için birçok yeni özellik sunarken en dikkat çeken yenilik ise ürünün güç kullanımında yapılan optimizasyonlarla pil ömrünün uzatılması oldu.

Yeni koşu özelliği!

Güncelleme ile birlikte Fitbit Surge’ün kazandığı ilk özellik Run Cues isimli koşu takip özelliği oldu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar önceden belirledikleri mesafelere gelince uyarılar alabilecek ve koşu esnasında anlık olarak gidilen mesafe, tur zamanı, kalp atışı ve kalan mesafe gibi bilgileri görebilecek.

İki kat pil ömrü

Güncelleme ile gelen diğer özellik ise pil ömrünün uzaması oldu. Gelen açıklamalara göre Fitbit Surge GPS ile birlikte aktif modda kullanılırken günlük 5 saat ayakta kalabilirken güncellemenin ardından bu süre 10 saate kadar çıkacak. Pil ömründe yapılan bu iyileştirmenin saatin genel kullanımdaki ömrüne etki edip etmediği ise bilinmiyor.

Bunu da Oku : Fitbit Surge Hakkında Her Şey!

Yapılan güncellemenin getirdiği diğer özellikler arasında ise zamanlayıcı ve kronometre gibi uygulamalar yer alıyor. Cihaz kullanımında iyileştiremeler, diğer aktivite takip özelliklerinde geliştirmeler, uyku takibi ve nabız ölçerde de iyileştiremeler güncellemenin diğer etkileri arasında.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.