Microsoft Outlook, Apple Watch Desteğine Kavuştu!

Microsoft e-posta servisi Outlook’un iOS uygulamasını güncelleyerek servise Apple Watch desteğini de getirdi. Bundan böyle e-postalar Apple Watch üzerinden yönetilebilecek.

Apple Watch‘un piyasaya çıkması ile birlikte popüler servislerini Apple Watch için bir bir güncellemeye başlayan teknoloji devi Microsoft şimdi de e-posta servisi Outlook’un iOS uygulamasını yenileyerek servise Apple Watch desteğini de getirdi.

Güncelleme ile Apple Watch desteğine kavuşan Outlook uygulaması kullanıcılara akıllı saatleri üzerinden e-postalarını kontrol etmeye yardım ederken sözlü bir şekilde de gelen e-postalar cevaplanabiliyor. Bu cevaplama şekli ise a-posta geldiği zaman Apple Watch‘a bildirim gelmesi, gelen bildirimden Apple Watch Outlook uygulamasına gidilmesi ve e-postanın görüntülenmesi şeklinde çalışıyor.

Geliştirilen tasarım sayesinde gelen e-postaların tamamı Apple Watch üzerinden rahatlıkla okunabilirken dileyen kullanıcılar hızlı bakış özelliğini kullanarak e-postaların sadece kimden geldiğini ve başlığını görebiliyor. Bununla birlikte hızlı bakış özelliği içerisinde e-posta servisine entegre edilen takvim ya da kişiler gibi özellikleri görebilmek de mümkün.

Bunu da Oku : Microsoft OneDrive’a Apple Watch Desteği

Microsoft Outlook ve Apple Watch kullanıcısıysanız uygulamayı hemen buradan indirebilirsiniz. Microsoft daha önce de PowerPoint, OneDrive, OneNote gibi servislerinin Apple Watch uygulamalarını da yayınlamıştı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.