Fitwell, Android Wear Uygulamasını Duyurdu!

Yerli spor ve beslenme uygulaması olan Fitwell, Apple Watch uygulamasının ardından diğer bir akıllı saat platformu olan Android Wear için de uygulamasını duyurdu.

Geçtiğimiz Mayıs ayında, popüler teknoloji bloğu TheNextWeb‘in konferansında Apple Watch uygulamasını tanıtan spor ve beslenme uygulaması Fitwell şimdi de diğer akıllı saat platformu olan Android Wear için uygulamasını duyurdu.

Bunu da Oku : Fitwell, Apple Watch Uygulamasını Tanıttı!

Ağustos ayında ülkemiz sınırlarını aşıp yurtdışına açılan Fitwell‘in verilen son bilgilere göre 207 ülkeden 620 bin kullanıcısı bulunuyor. Bu rakamlar ise Fitwell’in Google’ın önemli akıllı saat platformu Android Wear kullanıcılarını da görmesini sağlamış ve uygulama geliştirilmiş.

fitwell android wear 2

Fitwell için geliştirilen Android Wear uygulamasının yapabilecekleri ise mobil uygulamanın yapabildikleri ile neredeyse aynı. Kullanıcıların spor, aktivite ve beslenme seçeneklerini takip edebilecekleri Fitwell Android Wear uygulaması aynı zamanda kullanıcılara zamanı geldiğinde uyarılar da verebiliyor. Örneğin uygulama önceden belirlen adım sayısına gün içerisinde ulaşılması için uyarılar ve yine önceden belirlenmiş miktarda su içilmesi için de haberler verebiliyor.

Eğer Android Wear‘lı bir akıllı saatiniz var ve Fitwell kullanıyorsanız uygulamayı şimdi buradan devam ederek akıllı saatinize de yükleyebilirsiniz.

kaynak : webrazzi

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.