Giyilebilir Teknoloji Soru&Cevap Platformu Açıldı!

Giyilebilir teknoloji ve ürünleri hakkındaki tüm soru ve sorunlara cevap bulabileceğiniz Soru&Cevap platformumuzu sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Giyilebilir teknoloji pazarının gelişmesi ile her geçen gün yeni bir ürün ile karşılaşıyoruz. Bu ürünlerin bir kısmı ülkemizde resmi olarak satışa sunuluyor bir kısmı ise kullanıcıların kendisinin ulaşması ile ülkemize geliyor. Ancak burada ürünlerin resmi desteğinin olmaması, resmi desteği olanlarında çeşitliliğinin fazlalığı ve aynı zamanda kullanıcılarında meraklı olması birçok problemi meydana getiriyor.

Bizde ülkemizdeki Giyilebilir Teknoloji haberlerinin habercisi olarak bu alana da girerek sizlerin giyilebilir teknoloji ürünleri ile yaşadığı sorunları gidermek, aklınıza takılan soruları cevaplamak ve giyilebilir teknoloji ve ürünleri üzerine konuşmak için Soru&Cevap platformumuzu sizler için hayata geçirdik.

Soru&Cevap platformunda giyilebilir teknoloji ve ürünleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Akıllı saatimin şarjı neden az gidiyor, hangi akıllı bilekliği alayım, 100 liraya kadar aktivite takipçisi tavsiyesi, sanal gerçeklik gözlüğü ne işe yarar gibi birçok soru sorabilir hem diğer üyelerimizden hem de bizlerden cevaplar alabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

sorucevap1

Öncelikle çok basit ve sade bir sistem kullandığımız için platformumuzun kullanımı da oldukça basit. Yukarıda gördüğünüz görsel Soru&Cevap‘ın ana sayfası. Yeni sorular ve cevaplar başlığı altında gelen soruları ve sorulara gelen cevapları, artı eksi oyları görebilirsiniz. Soru sormak için yukarıda bulunan Bir Soru Sor sekmesine tıklayarak dilediğiniz soruyu üye olarak ya da üye olmadan sorabilirsiniz.

Sistemimize üye olmak için ise sağ üst köşede bulunan sekmeye tıklayarak sadece üye adı, şifre ve mail adresiniz ile üye olabilirsiniz.

sorucevap2

 

Üye oldunuz ya da olmadınız Bir Soru Sor sayfasından sorunuzu sormak istediğinizde çok basit bir şekilde soru başlığı, soru kategorisi ve sorunuz hakkında açıklama yaparak kolay bir şekilde sorunuzu sorabilirsiniz. Üye olmadan soru sorabilirsiniz ancak sorularınızı takip etmek ve puanlama sistemimize dahil olmak için üye olmanızı öneririz.

sorucevap3

 

Soru&Cevap‘ta bulunan herhangi bir soruya ya da başlığa cevap yazmak istediğinizde, sorunun altında bulunan Cevapla sekmesine tıklayarak cevabınızı ya da fikrinizi yazabilirsiniz. Soru sormak gibi sorulara cevap yazmak da üye olmayı gerektirmez ancak yine takip ve puanlama sistemi açısından üye olmanızı öneririz.

sorucevap4

 

Soru&Cevap‘ta soru sormak ve soru cevaplamak dışında sorulara gelen cevaplara yorumlar da gönderebilirsiniz. Cevaplara yorum göndermek soru sormak ve cevap yazmanın aksine tartışma oluşturacağı için üyelik gerektirir.

Kurallar ve bilgilendirmeler!

  • Soru&Cevap’ta soru sormak ve cevap yazmak için üye olmanız gerekmez.
  • Soru&Cevap’ta soru sorabilir, cevap yazabilir, yorumda bulunabilir, artı eksi oy verebilir, en iyi cevabı seçebilirsiniz.
  • Platform üzerinde yaptığınız her işlemden artı eksi puan alırsınız. (Puanlama sistemi hediye ve ödül olarak sizlere geri dönecektir.)
  • Reklam içeren soru, yanıt veya yorumlara izin verilmeyecektir.
  • Genel ahlaka ve kanunlara aykırı içeriklere yer verilmeyecektir.
  • Her platformda olduğu gibi Soru&Cevap’ta da argo, küfür, hakaret vb. durumlar karşılığında kullanıcılar engellenecektir.

Nasıl ulaşırım?

Öncelikle nezih, sakin ve bilgi odaklı bir platform için biz elimizden geleni yapacağız ve aynı duruşu siz okurlarımızdan da bekliyoruz. Amacımız herkesin giyilebilir teknoloji hakkındaki sorularını kolay ve özgür bir şekilde sorabileceği ve hızlı bir şekilde kaliteli ve doğru cevaplara ulaşabileceği bir platform oluşturmak. Bu bakımdan da desteklerinizi bekliyoruz.

Wearlogy.com anasayfası üzerinden sağ üst kısımda bulunan Soru&Cevap sekmesinden platforma ulaşabilir ve yine Wearlogy.com‘un sağ sütunundan son soruları ve cevaplanan son soruları görebilirsiniz.

Şimdi buradan devam ederek sorularınızı sormaya başlayabilirsiniz. 🙂

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.