Google Glass Artık Tüm Bildirimleri Gösteriyor!

Google Glass kullanıcıları bundan böyle telefonlarındaki tüm bildirimleri Google Glass üzerinden görebilecek. Bu sayede artık ufak bildirimler için dahi telefona bakmaya gerek kalmayacak.

Akıbeti hala belli olmayan Google‘ın akıllı gözlüğü Glass her geçen gün kendini geliştiriyor. Google Glass‘ın son kazandığı gelişme ise akıllı telefonlardaki bildirimlerin tamamını kendi ekranı üzerinden gösterebilecek olması. Artık akıllı telefonlara gelen her türlü bildirim Google Glass ekranına yansıyacak.

Google Glass’ın MyGlass uygulamasının güncellenmesi ile gelecek olan bu yeni özellik kısa zamanda uygulamayı kullanan herkese ulaşacak. Uygulamanın güncellenmesi halinde Bildirimleri Eşle seçeneği ile kullanıma geçen özelliği kullanıcılar kendileri aktif hale getirecek.

Sadece uyumlu uygulamalar ile değil tüm uygulamalar ile çalışacak olan bu yenilik kullanıcıların ufak bir bildirim için artık telefonlarına değil Glass‘a bakmaları yeterli olacak. Aynı özellik Android Wear‘a sahip akıllı saatlerde de bulunuyor.

Google Glass uygulaması MyGlass’a buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.