27 Dolara Apple Watch Olur mu?

Apple Watch 27 dolar olsun ister miydiniz? Evet diyorsanız CES 2015’te tanıtılan Hyperdon SmartWatch A8 tam size göre.  İşte, akıllı saatin detayları.

Apple Watch henüz satışa sunulmadı ancak çakma versiyonlar her yeni üründe olduğu gibi Apple Watch içinde yapılmaya başlandı. Üstelik bu çakma Apple Watch CES 2015 etkinliğinde sahneye çıktı ve satışa sunuldu.

Tabiki Çinli kardeşlerimizi tarafından geliştirilen bu Apple Watch çakması akıllı saat Hyperdon SmartWatch A8 isminde. Ürüne benzeri değilde çakma dememizin sebebi ise ürünün tasarımından yazılımına kadar Apple Watch ile aynı olması. Apple Watch’tan farkı ise sadece 27 dolarlık fiyatı.

27 dolarlık bu akıllı saat iPhone‘lar ile de iletişim kurup bildirim alışverişinde bulunabiliyor. Ancak ürünün nevi şahsına münhasır yapısı, iletişim kurulacak bu iPhone’ların kesinlikle Jailbreak‘li olmasını istiyor.  Akıllı saatin diğer özellikleri arasında ise aktivite takibi yapabilme, alarm, müzik çalabilme ve Bluetooth gibi özellikler yer alıyor.

Apple Watch’ın çakması olması bir yana 27 dolarlık fiyatı ve sunduğu özellikler ile bir akıllı saatim olsun diyenlere hitap eden Hyperdon SmartWatch A8 yakında zamanda ABD’de satışa sunulacak. Hatta firma CES 2015 etkinliğinde hali hatırı sayılır bir derecede ürün satışı da yapmış.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.