Header Goal VR, Steam ve Oculus Store’da Yayınlandı

Codemodeon’un geliştirmiş olduğu sanal gerçeklik oyunu Header Goal VR, sanal gerçeklik gözlüğü kullanıcıları için Steam ve Oculus Store üzerinden yayınlandı.

Yerli sanal gerçeklik firması Codemodeon geçtiğimiz Eylül ayında Helsinki’de düzenlenen sanal gerçeklik oyun yarışmasına Header Goal VR oyunu ile katılmış ve oradan üçüncülük ile dönmüştü. Nihayet üçüncülük ile dönen bu oyun sanal gerçeklik gözlüğü sahipleri için indirilmeye sunuldu.

Bunu da Oku : Codemodeon Sanal Gerçeklikte Header Goal VR ile Üçüncü Oldu

Bilmeyenler için oldukça keyifli bir kafa topu oyunu olan Header Gaol VR tam ismi ile Header Goal VR : Being Axel Rix, 18 Kasım itibari ile HTC Vive için Steam ve Oculus Rift ve Samsung Gear VR cihazlar için ise Oculus Store üzerinden yayınlandı.

Steam üzerinden 18 liradan ve Oculus Store üzerinden ise 9.99 dolardan satışa sunulan Header Goal VR oyunu Steam üzerinde 29 Kasım’a kadar %10 indirime sahip ve 16.40 liradan satın alınabiliyor. Oculus Store üzerinde biraz daha pahalı olan oyunun Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunuyor.

Windows 7 ve üzeri işletim sistemi, Intel Core i5 4590 ve üzeri işlemci,  Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290 ve üzeri ekran kartı 8GB RAM ve 2GB boş disk alanı isteyen HEader Goal VR oyununa Steam üzerinden buradan ve Oculus Store üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.