HTC One Akıllı Saatten Haber Var!

HTC’nin Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatini MWC 2016’da görücüye çıkarılacağı iddia edildi. İşte, HTC One akıllı saat için gelen son bilgiler.

Tayvanlı mobil dev HTC 2014 yılının ortasından beri bir akıllı saat haberi ile çalkalanıyor. Firmadan geçen 1 buçuk yıl içerisinde giyilebilir teknolojiler için akıllı bileklik Re Grip ve sanal gerçeklik için Re Vive duyurulsa da herhangi bir akıllı saat duyurusu yapılmadı.

Bunu da Oku : HTC Re Grip 2016’ya Ertelendi!

HTC‘nin akıllı saati için en son gelen bilgiler geçtiğimiz Şubat ayındaydı ve akıllı saatin Petra kod adında olduğu biliniyordu. Özellikleri dahi açıklanan bu akıllı saatin MWC 2015‘te tanıtılması beklenirken HTC bu ürünü doğrulamadı.

Bunu da Oku : HTC Petra’nın ÖZellikleri Sızdı!

Şimdi ise yine benzer bir durum ile karşı karşıyayız. Teknoloji dünyasının yakından tanıdığı @evleaks HTC’nin akıllı saati için ortaya bir iddia attı. O iddia da ise HTC’nin bir HTC One Watch isimli bir akıllı saat geliştirdiği ve Şubat ayında tanıtılacağı yer alıyor. Bu da HTC’nin akıllı saatini önümüzdeki yıl Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2016 etkinliğini işaret ediyor.

İddia üzerine yine HTC‘den resmi bir açıklama gelmedi. HTC One Watch için beklenen özellikler arasında ise işletim sistemi olarak Android Wear, yuvarlak bir ekran ve 360 x 360 piksel ekran çözünürlüğü yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.