Kullanıcılar Apple Watch’a Kordon Geliştirebilecek!

Apple, akıllı saati Apple Watch’un daha kişisel bir ürün olması için isteyen kullanıcıların akıllı saate kordon geliştirebileceği bir program başlattı. 

Giyilebilir teknoloji ürünleri bilindiği üzere sadece teknoloji odaklı ürünler değil aynı zamanda moda odaklı ürünlerde. Apple’da en baştan beri akıllı saati Apple Watch‘ta bu kuralı en iyi uygulayan firmalardan biri. Apple‘ın yeni gelen kişiselleştirilebilir kordon duyurusu ise ürününde modaya ne kadar değer verdiğini gösteren en son örneği.

Apple yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte isteyen kullanıcıların ya da geliştiricilerin artık Apple Watch için kendi kordonlarını tasarlamaları ve geliştirmeleri mümkün olacak. “Made for Apple Watch” yani “Apple Watch için Yapıldı ” ismi ile başlatılan bu program Apple Watch için kordon geliştirirken nasıl bir yol izleneceğini, teknik detayları ve kordonun Apple onayından geçmesi için gerekli tüm adımları gösteriyor.

Bu sayede isteyen kullanıcılar kendi geliştirdikleri kordonlar ile Apple Watch‘larını kullanabilecek ve Apple’da moda odağındaki akıllı saatini kullanıcılar için daha da kişisel bir hale getirmiş olacak. Hali hazırda Apple Watch için birçok kordon seçeneği bulunsa da bu şekilde bir programın başlatılması uçuk kaçık fikirli aynı zamanda da oldukça yaratıcı kordonların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Buradan devam ederek hemen Apple Watch için başlatılan kordon programının detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.