LG Bağımsız Watch Urbane Modelini Duyurdu!

LG dün yayınlamış olduğu bir video ile klasik tasarımlı ve yuvarlak ekranlı akıllı saati Watch Urbane’in ikinci neslinin yolda olduğunu duyurdu.

Güney Koreli teknoloji devi LG dün YouTube üzerinden yayınladığı bir video ile klasik tasarımlı şık akıllı saati Watch Urbane‘in ikinci neslinin yolda olduğunu duyurdu. Yeni LG Watch Urbane akıllı saat akıllı telefonlardan bağımsız bir şekilde çalışabilecek ve LG‘nin açıklamasına göre yeni model bu haliyle dünyadaki ilk hücresel bağlantıya sahip Android Wear‘lı akıllı saat.

Bunu da Oku : LG Watch Urbane için Arama Özelliği!

Tam bağımsız Android Wear’lı akıllı saat!

Yeni nesil LG Watch Urbane hücresel bağlantısı sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan arama yapabiliyor ve gelen aramaları cevaplayabiliyor. Aynı zamanda LTE bağlantısına da sahip olan bu yeni akıllı saat bu sayede aramalardaki ses iletişimini açık ve net bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bağımsız bir akıllı saat olarak kullanılabilecek olan yeni Watch Urbane spor aktiviteleri ve müzik dinleme gibi konularda da kullanıcısına yardımcı oluyor.

Tasarım olarak da bir önceki nesle göre değişiklikler sunan yeni Watch Urbane‘in ekranı biraz daha büyürken kasası biraz daha küçültülmüş. Bu sayede ekran çözünürlüğü P-OLED yapısı ile 480 x480 piksel çözünürlük sunarken ekranın büyümesi akıllı saatin kayış yapısını da değiştirerek değiştirilebilir kayış seçeneklerini ortadan kaldırmış.

iOS ve Android desteğinin bulunduğu yeni Watch Urbane‘in donanım ve teknik özellikleri hakkında henüz bilgi bulunmuyor. Ürünün çıkış tarihi, fiyatı ve eksik kalan bilgilerinin LG’nin bugün New York‘ta gerçekleştireceği bir etkinlikte gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.